Kocaeli Tercüme Fiyatları

Karlıkaya Noter Yeminli Tercüme Merkezi olarak en kaliteli hizmeti en uygun 1000 karakter çeviri ücreti ile sunar. Web sitesi çevirisi, akademik çeviri, hukuki çeviri, pasaport ve vize tercümesi, medikal çeviri, tez ve ödev çevirileriniz, taşıma belgeleri çevirisi gibi uzmanlık gerektiren teknik konuların tamamı için uzman bir tercüman bulma konusunda sorun yaşamayacağınız Karlıkaya Noter Yeminli Tercüme Merkezi, bu geniş kadroya rağmen her zaman en uygun 1000 karakter tercüme fiyatları ile hizmet sunar.

Uygun 1000 karakter tercüme ücretleri teklifine ek olarak tek tıkla noter onayı, apostil onayı ve yeminli tercüman onayı siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu gibi ek hizmetler bin karakter çeviri ücretleri üstüne sayfa başı ücretlendirilir. 1000 karakter çeviri ücretleri, belgenizin türüne, kaynak dile ve hedef dile bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Siparişinizi oluşturmadan 1000 karakter çeviri fiyatları görüntüleyebilmek için web sitemize üye olarak belgenizi sisteme yükleyebilir, belgenizle alakalı gerekli özellikleri belirttikten sonra bin karakter tercüme fiyatını görüntüleyebilirsiniz.

Tercüme fiyatlarımızı belirleyen 3 unsur bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir;

Dil

Tercüme yapılacak dile göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Talebim yoğun olduğu dillerde ücret düşük az olduğu alanlarda yüksektir. Örneğin İngilizce uygun fiyat iken Japonca birim fiyatı yüksektir.

Terminoloji

Çevirinin hangi terminolojiye sahip olduğu fiyatı belirleyen diğer unsurdur. Örneğin Fransızca günlük yazışma çevirisi ile Fransızca endüstriyel çeviriler arasında fiyat farkları bulunmaktadır.

Teslimat Süresi

Acil olarak istenilen belgelerde teslimat süresi ücreti belirleyen diğer unsurdur. Acil teslim edilmesi gerektiğinden 7/24 usulüne göre yoğun çalışılmaktadır.

Fiyat Bilgileri için bize ulaşabilirsiniz.

0531 928 30 86
0262 325 02 08